December 2, 2022

Afrona Dika festoi ditëlindjen dje. Ajo mbushi 30-të vite jete dhe morri urime te shumta nga familjar e miq.

Duket se nuk ka munguar ‘urimi’ nga ana e Bleros, i cili nuk mori një të tillë nga ana e Afronës kur festoi ditëlindjen.

Këngëtari ka publikuar një foto në Instastory krahas së cilës ka vendosur thjesht një trëndafil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *