February 7, 2023

Format e saj gjithmonë janë për lakmi.

Georgina Rodriguez ka magjepsur me paraqitjen e fundit ku u shfaq e veshur me një fustan të kaltër të ngjitur për trupi.

E kuruar në çdo detaj, me një elegancë të paparë, nëna e pesë fëmijëve cmendi ndjekësit të cilët e komplimentuan për këtë look.

Ende pa i bërë 20 minuta që nga publikimi ka marrë mbi 232 mijë pëlqime si dhe afro 2 mijë komente./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *