November 30, 2022

Xhemi na ka zbuluar një sekret, Eduarti qenka shumë xheloz për Arbanën. Dy mikeshat vendosën të dilnin bashkë këtë të shtunë, por 30 minuta përpara Eduarti “ia ka treguar qejfin mirë” Arbanës për veshjen që kishte zgjedhur.

Xhemi ka publikuar një video nga makina dhe shkruan: “30 minuta para se ta tregonte qejfin mirë Eduarti se si ishe vesh”.

Ndërkohë në një foto tjetër të postuar Arbana shihet e veshur me shumë stil, me fund të zi dhe bluzë me mëngët e fryra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *