March 28, 2023

Elita Rudi është moderatore, por ajo tashmë është aktive në Instagram edhe si blogere.

Shpesh këshillon ndjekëset e saj për veshjen e grimin dhe produktet që ajo përdor.

Së fundmi publikoi një foto të re veshur në këmishë të kaltërt.

Me flokët e mbledhura e grim të theksuar duket mahnitëse.InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *