June 4, 2023

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi dikur ishin çifti më i komentuar i mediva online Kosovë dhe Shqipëri.

Që të dy morën famë nga emisioni Përputhën, pasi të dy ishin ish konkurrent, shkruan InfoKosova.

Lidhja e tyre nuk zgjati shumë, pas një pushimi në Turqi, dyshja u kthyen të ndarë.

Ata fshin gjithçka që kishin të përbashkët, fotografitë dhe videot duke e larguan edhe njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Por, një fotografi e realizuar gjatë setit fotografik bashkë me Beartin, Tea nuk e ka fshirë akoma./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *