March 29, 2023

Reperi i njohur kosovar, Mozzik, i është drejtuar me një kërkesë këngëtares kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipës.

Në postimin që ka etiketuar edhe artisten ai i ka kërkuar asaj dhe babait, Dukagjin Lipës të vizitojnë Prekazin.

“Dua jam shume krenar me gjitha arritjet tua vazhdo para je me e mira. Kto dite qe jeni Kosove vizitoni Prekazin”, ka shkruar Mozzik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *