March 29, 2023

Genta Ismajli mbetët një emër i njohur në mediet rozë.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek vetja, ajo gjithmonë duket perfekte me stilin e saj.

Këtë herë, në ditëlindjen e nënës ajo ka publikuar një imazh të bukur të saj, ku duket tejet me stil dhe shumë zonjë./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *