March 27, 2023

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares shumë të njohur dhe të pëlqyer shqiptare, Shyhrete Behlulitt.

U bë e njohur si vajza e këngëtares, por famën më të madhe po e arrin tani vëtë si këngëtare e muzikës popullore, shkruan InfoKosova.

Krahas kësaj, Engji shquhet për bukurinë dhe pamjen e saj e që e shohim në çdo paraqitje publike.

E në fotografinë që ka qarkulluar sot në rrjete sociale Engji duket aq bukur sa që mund të quhet si një ndër femrat më të bukura shqiptare./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *