March 29, 2023

Bora Zemani, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në show-bizz.

Që kur ajo hyri në Big Brother dhe u puth me Donaldin, Bora ka qenë gjithonë në qendër të vëmendjes.

Por, duket kjo nuk po e mërzit aq shumë moderatoren, pasi ajo po vazhdon jetën e saj sikurse çdo herë.

Ani pse djali i saj, Arbori, është gjëja më e rëndësishme në jetën e saj, Bora prindërit e saj i ka pjesë të pandashme.

E duket se Bora i ka ngjarë shumë nënës së saj, Ermira Nakuci,pasi edhe ajo duket një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *