September 30, 2022

“Ishalla nuk ma merr Zoti shpirtin pa u mbuluar”, Jehona Hakaj tregon dëshirën e madhe për hijabin

//

Comments:

Finedin Fidan
Armiku me krejt lufturat kunder popullit shqiptar ska arrite aq shum se tash ne “paqe” duke e shfarrosur kulturen e lashte iliro-shqiptar.

Kastriot Ahmeti
Donika Suli
Kur te ikni ju ne Serbi ateher do ikim dhe neve ne Arabi
Pse nuk je martuar me serb , sepse shumica motrave tuaja prej feje kryqtare ne veri martohen dita dites me serbet prej pareve sepse u pelqejn shum
Ose ik tek arabi 40mij euro marmalata

Hizer Ahmeti
Donika Suli po rri moj urte mos me ben bla bla si sorre 🤣mos me shit ti patriotizem dhe mos me trego ti kombetarizem se nuk ke kaçik 😂.
Ti je e mbulume , Jo . Mos po ta imponon ndokush , Jo.
Rri urte se secili ben zgjedhjen e vet .

Illyrios-Mehanius Dona Toplica
Kastriot Ahmeti ,qat emer qe e ke prej Skenderbeut ,hiqe kadale mos te ardhte merzi.

Kastriot Ahmeti
Donika Suli
Mos thuaj Europen e krishter sepse Europa e ka hedh ne kosh te plehrave fene e krishter me koh edhe po e hedh dita dites
Po merr fund krishterimi dita dites edhe. e Perendim edhe ne Europ pranoje te verteten mos te tdhembi aspak

Kastriot Ahmeti
Ra Jasiqi
Kur e kan vertetuar ekzistencen e Zotit shkencetar te medhenj ateher ti shko pi cic sepse akoma sje ne dijeni
Asnje shkencetar nuk e mohon Zotin sepse nuk kan fakte qe ta mohojn , ashtu dhe e kunderta, prandaj shumica prej tyre jan agnostike e deiste
Cudi qe sqenkan ber kto shkencetaret deist te famshem qe e kan vertetuar ekzistencen e Zotit

Ra Jasiqi
Kastriot Ahmeti besimi juaj ne perralla Muhamedane pa qellim shperfaq injrancen dhe genjeshtren e paskrupullt duke then se Shkenctaret kan vertetuar Zotin. Fillimisht a mund te na tregosh se kush shkenctare vertetoj zotin?? se dyti shkenctaret nuk merren me zotin imagjinar te religjioneve sepse ajo i takon iu takon fetareve qe imagjinaten e tyre per Zotin ta deshmojne ne menyr objektive ne menyr qe te gjith ta kuptojm ekzistencen e tij, pra besimi juaj subjektv nuk eshte deshmi per zotin. Nese ke dicka qe e deshmon realitetin per imagjinates tende na sjell ketu dhe te gjithe do e besojn pastaj, ndrysh futja gjum latergjik si gjith fetaret.

Kastriot Ahmeti
Ra Jasiqi
Kush ta tha kete babai serb????
Ti akoma nuk din kush jan shkencetaret njeher
Ceshtja e Zotit tek shkencetaret esht 1 tem nga shum koh e gjer me sot
Edhe dhkencetari i madh Stewen Havking 1 her besonte ne Zot njeher nuk besonte njeher besonte e njeher nuk besonteq
Nuk kan arsye qe ta mohojn Zotin sepse nuk kan fakte asnje shkencetar sepse LIGJET E UNIVERSIT nuk vendosen kurr vetvetiu sepse per te Vendosur 1 LIGJ duhet te ket patjeter 1 LIGJVENES
Ti duhet te jesh nga ato pleqt qe sdin ca esht as jeta”

Leave a Reply

Your email address will not be published.