March 29, 2023

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të mira dhe më të dashura për publikun shqiptar, ajo ka prezantuar emisionin të ndryshme dhe është prej vitesh tashmë pjesë e ekranit.

Por një status i publikuar së fundmi nga vetë moderatorja po bën lëmsh rrjetin teksa ka zbuluar edhe një talent tjetër që ka.

Fillimisht ajo publikoi një video në profilin e saj në Instagram, ku kishte bërë një kolazh të të gjitha momenteve më të bukura me familjen e saj, partnerin Eduart Grishaj, dhe dy djemtë, Joni dhe Dielli.

“Pranverë-vera jonë. Dhe unë që po bëhem një pro (mjeshtre) në reels këto ditë”– ka shkruar Arbana krahas videos.

Megjithatë mbishkrimi që i ka vendosur videos kur e ka shpërndarë në Instastory është krejtësisht ndryshe.

“Do e lë prezantimin dhe do filloj montazhin shumë shpejt”– shkruan Arbana shoqëruar me një emoji duke i bërë lëmsh të gjithë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *