March 29, 2023

Po vjen era bashkëpunim! Xhensilën dhe Donaldin mund t’i shohim me një këngë së bashku dhe mos u habisni nëse kjo ndodh.

Donaldi i ka hyrë seriozisht muzikës dhe së fundmi është shfaqur krah Xhensilës në një video që këngëtarja ka postuar në Tiktok.

Dyshja bëjnë humor duke imituar një zë, por ndërkohë të gjithë kanë qenë kuriozë se ç’ne u shfaqën bashkë. Kjo mbetet për tu mësuar më vonë, por nuk është çudi që së shpejti të dëgjojmë njoftimin për ndonjë bashkëpunim mes tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *