March 31, 2023

Einxhel Shkira, është një nga show-girl më aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka kohë të gjatë që është pjesë e mediave dhe ekraneve, por pjesëmarrja e saj në Big Brother ia ndryshoi jetën.

Në atë shtëpi dhe izolim ajo njohu dashurinë e jetës së saj, DJ Dagz, lidhje kjo që zgjati edhe jashtë asaj shtëpie.

Largësia duket se nuk është problem për të dy, pasi të dy gjejnë kohë për njëri-tjetrin, së fundmi Einxhel ka udhëtuar drejt Prishtinës për të takuar dashurinë e saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *