May 28, 2023

Ditë më parë mozzik publikoj një fotografi bashkë më këngëtaren Era Istrefi, ku paralajmëruan se së shpejti do të publikojnë këngën e tyre të përbashkët.

Por, pas dy dite, dy këngëtaret e njohur, fshin postimin dhe Mozzik u deklarua se projekti me Eren u anulua ndonëse nuk treguan shkaqet, shkruan InfoKosova.

Ajo që merr më së shumti vëmendje është se përveç fotos Era fshin Mozzikun edhe nga instagrami.

E si duket gjerat janë shumë serioze./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *