June 4, 2023

Sara Hoxha është blogerja e famshme nga Shqipëria, ajo tashmë është edhe partnerja e reperit të njohur, Ledri Vulës.

Paraqtjet e saj nëpër media gjithmonë i ka refuzuar më heret, mirëpo gjërat kanë ndryshuar që nga ajo periudh.

Ajo ka realizuar një intervisht ditë më parë ku ka treguar për raportet me ish te dashurat e Ledrit, të cilat janë fytyra publike.

Sara tregoi se me Dafina Zeqirin dhe Dua Lipën ka raporete mjftë të mira, dhe i pëlqen të rrijë me to. Së fundmi, në InstaStory ka ndar një imazh përkrah Dua Lipës nga prapaskena e “Sunny Hill”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *