May 28, 2023

Arjola Demiri është duke i shijuar pushimet në Bodrum.

Aktorja e mirënjohur duket se po e shijon motin e mirë derisa nuk mungon me imazhe nga atje, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është duke i kaluar këto ditë në resortin luksozë “Be premium Bodrum”.

Dhe, së fundi ka marr vëmendje me imazhet e reja ku ka pozuar krahë një busti të ciline ka quajtur me shaka: “Burri i ëndrrave”.

Ajo dukej në formë të mirë derisa pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *