March 29, 2023

Aktroja e njohur nga Shqipëria, Arjola Demiri u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve, përcjell ORAinfo.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Arjola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.

Tani Arjola po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi po i kalon pushimet në bregdetin e Turqisë. Nga atje ajo ka sjell disa imazhe ku shfaqet super provokuese.

E fotografuar vetëm në bikini, Arjola nuk heziton t’i ekspozojë këmbët e asaj joshëse.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve, Arjola në këto imazhe shfaqet në super formë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *