March 31, 2023

Sheila Haxhiraj ka surprizuar ndjekësit me deklaratën që ka bërë për Noizy-n.

Këngëtarja dhe Noizy njihen prej shumë vitesh si dhe kanë një duet të suksesshëm bashkë.

Asokohe, ata tregonin përmes postimeve se kishin një shoqëri të ngushtë me njëri-tjetrin.

Mirëpo, papritur, kjo shoqëri ra në heshtje dhe nuk kemi parë asnjë postim apo detaj që lidh dyshen.

Kjo bëri që të aludohej se mes tyre kishte përfunduar miqësia që kishin krijuar.

Së fundmi, e pyetur për raportin me Noizy-n, Sheila ka konfuzuar me përgjigjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *