March 29, 2023

Para disa ditësh artistja shqiptare, Dafina Zeqiri ka lansuar projektin e ri muzikor.

‘Dhimbje Dhimbje’ u pëlqye mjaft shumë nga publiku, ku përveç pëlqimit kjo këngë u portretizua si “dedikim” ndaj Ledrit.

Në ‘Tik-Tok’ fansat publikuan video të shumta të dyshes ku në sfond dëgjohej projekti i fundit i muzikor i Daffyt. Këto editime kanë arritur mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e dyshes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *