May 28, 2023

Këngëtarja e njohur e hitit “Bleeding love”, Leona Lewis është bërë nënë për herë të parë. Leona ka sjellë në jetë një vajzë dhe e ka Carmel Allegra.

Këngëtarja, 37-vjeçare e ka dhënë lajmin në Instagram duke postuar një foto me vogëlushen. “E vogla jonë Carmel Allegra erdhi në jetë më 22.7.22”, shkruan Leona.

Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj, balerini dhe koreografi Dennis Jauch janë bashkë prej më shumë se një dekadë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *