March 29, 2023

‘Sunny Hill’ festival ka mbledhur artistë të shumtë vendor e ndërkombëtar.

E mbrëmë në natën e dytë të këtij festivali do të përformojë artisti me famë ndërkombëtare J Balvin

Ai përmes një InstaStory ku ka publikuar flamurin e Kosovës njoftoi se ka arritur në Prishtinë.

Këngëtari njihet për hitet e tij të shumta muzikore dhe bashkëpunimin “Un Dia” me Dua Lipa. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *