May 28, 2023

Aktorja Shengyl Ismaili, vazhdon të mbetet një prej aktoreve më të pëlqyera të publikut.

Ajo duke qenë e ftuar në emisionin e verës në T7, “Era Verë”, tregoi shumë gjëra dhe raste interesante që i kanë ndodhur.

Pa hezituar aktorja tregoi edhe një ngjarje të sikletshme, kur gabimisht u fut në një veturë të huaj.

“Njëherë erdh shoqja me m’ marrë, dhe krejt çka unë di osht që e ka kerrin e zi…erdh një kerr edhe unë tu mëndu që shoqja, veç e kom qelë derën edhe kom hi”, tha aktorja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *