March 29, 2023

Në intervistën e fundit, Sara tregoi se është kritikuar shumë për raportin që ka me Dua Lipën, pasi shumë njerëz nuk e kuptojnë sesi ajo mund të ruajë marrëdhënie të mira me ish-in e Ledrit.

Blogerja ka treguar se nuk është xheloze dhe nuk e ka aspak problem dhe këtë e vërtetuar edhe mbrëmë. Ajo ka qenë e pranishme në festivalin “Sunny Hill”, ku Dua Lipa ka dhuruar një super performancë.

Sara ka publikuar në Instastory një foto të këngëtares teksa performonte në skenë dhe ka treguar edhe njëherë që e mbështet Duan pavarësisht të shkuarës që ajo ka patur me Ledrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *