February 7, 2023

Moderatorja, Dojna Mema është në muajin e nëntë të shtatzënisë. Dojna është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe po pret të bëhet nënë e një djali.

Moderatorja është aktive në rrjetet e saj sociale ku së fundmi ka zhvilluar një “Ask Me” në Instagram.

Një nga pyetjet që i është bërë nga një ndjekëse e saj e ka pyetur se kur do të kthehet në punë dhe se a do të qëndrojë gjatë në shtëpi me djalin.

Përgjigja e Dojnës mesa duket është e qartë. Ajo do të kthehet shpejt, pasi puna që bën e lumturon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *