March 24, 2023

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Britani, ku 9-vjeçarja Lilia Valutyte është goditur me thikë nga një person në rrugë.

Ndërsa ishte duke luajtur jashtë kafenesë ku punonte nëna e saj.

Siç shihet edhe nga pamjet e bëra publike nga “The Sun” Lilia e vogël dhe motra kanë qenë duke luajtur.

Ndërkohë që një person me thikë afrohet dhe e qëllon për vdekje.

Menjëherë forcat e policisë aty pranë i shkojnë pranë vogëlushes për t’i dhënë ndihmën e parë, por ishte e ktoë, pasi 9-vjecarja ka ndërruar jetë pasi thika i kishte prekur organet jetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *