March 29, 2023

Luljeta u bë e njohur duke qenë bashkëshortja e këngëtarit Mehdin Pergjecaj – Meda.

Ajo tanimë numëron 141 mijë ndjekës në faqen e saj zyrtare në Instagram.

Lulja komentohet dhe shpesh merr vëmendje me imazhet që poston për fansat.

Së fundi, ajo ka qenë pjesë e një dasme ku është shfaqur veshur në një fustan elegantë që ia theksonte linjat, ndërkohë, ajo ka postuar një video derisa ka qenë duke bërë ecje në tepih të kuq ku dukej si modele./Kosovarja/

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *