May 28, 2023

Veç duetit ‘Heart Attack’, Loredana sërish paraqitet krah Noizyt.

Këtë herë reperja është pjesë e videoklipit të ri të artistit nga Shqipëria.

Prive merr vesh se projekti është duke u bërë gati dhe vjen shumë shpejt.

Nuk ka ende lajmërim publik për këngën apo lansimin./Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *