March 29, 2023

Balerini i njohur shqiptar, Ilir Shaqiri, ka nisur pushimet verore.

Këtë e bëri të ditur gruaja e tij, ku ka publikuar një imazh të bukur teksa shihet nën shoqërinë e Ilirit dhe vajzës.

Por, kësaj radhe destinacion nuk ishte Shqipëria.

Të pyetur nga fansat se në cilin vend gjinden, Itali apo Shqipëri, Iliri u përgjigj se ndodhet në Sicili të Italisë./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *