January 27, 2023

Dua Lipa po udhëton në të gjithë botën për turneun e saj ‘Future Nostalgia’ dhe veshjet e saj po bëjnë të gjitha xhiron e rrjetit, 26 vjeçarja arriti të komentohej shumë edhe me veshjen e saj në koncertin e fundit, po flasim për një ‘catsuit’ me shkëlqim që i dhuroi asaj shumë class dhe finesë.

Super ylli me famë botërore publikoi disa foto në Instagram me veshjen e saj që i fiksonte fizikun e bujshëm, Dua dukej fenomenale në veshjen me rrjetë me print, këngëtarja e shoqëroi vshjen e saj me një palë gjysmëçizme të zeza.

Flokët i kishte lënë të drejta si zakonisht ndërsa për makeup-in këtë natë kishte zgjedhur diçka natyrale me sytë me shkëlqim.

‘Catsuits’ janë super të preferuara nga yjet botërore kohët e fundit, Kim Kardashian, Ashley Roberts, Beyonce dhe Bella Hadid janë parë të veshura ‘all-in-one’ muajt e fundit dhe tani atyre iu bashkua Dua Lipa!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *