March 29, 2023

Shkurte Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun, ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo vazhdon që edhe më tutje të jetë shumë e pranishme nëpër koncerte dhe dasma.

Duke qenë se i takon botës së artit, Shkurta vazhdimisht është përkujdesur që para publikut të paraqitet gjithmonë e kuruar.

Krahas muzikës, Shkurta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ajo se fundmi ka publikuar një foto të motrës së saj. Këtë e ka bërë me rastin e ditëlindjes së motrës.

“Urime e bukura e motrës, edhe 100”, ka qenë urimi që Shkurta i ka bërë motrës së saj. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *