March 29, 2023

Ky është momenti i përplasjes së pushuesve dhe autorit të krimit të rëndë, Arjan Tase, i cili aksidentoi për vdekje një fëmijë 5-vjeç në plazhin e Himarës.

Gjatë debatit Arjan Tase qëndron i qetë në gomone dhe kërkon të mos e filmojnë. Në sfond dëgjohen ulërimat e familjarëve të fëmijës.

Debati mes tyre

“Bën trimin akoma, shikojeni monstrën që bën trimin”, dëgjohet personi që regjistron.

Ndërsa një grua ulërin: Droga Edi Ramës, o k*rvë! Mbylle moj

Më pas flet sërish personi që regjistron: Kërcënoji ata që i vrave fëmijën, plumbin do hash! Ke edhe gojë edhe flet

Pushuesi: Kush e vrau fëmijë?

Drejtuesi i gomones: O Tani, jam unë! Qetësohu, nuk doja!

Pushuesi sërish: Ca nuk doni? Ku e keni mendjen?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *