March 29, 2023

Labinot Gashi dhe Qendresa Bajrami po sjellin imazhe të shumta bashkë.

Cifti shfaqin lumturinë përmes fotove që publikojnë për ndjekësit.

Së fundmi kanë sjellur një foto nga përditshmëria.

Kaq bukur duken të dy./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *