March 27, 2023

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’. Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Arjola doli fituese nga ky show, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.

Tani Arjola po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo se fundmi po qëndron për vizitë në Stamboll, nga atje Arjola ka sjell një imazh ku shfaqet në super formë.

E veshur me shumë stil, aktorja shqiptare mahnitë me pamjen, kaq bukur është kombinuar në veshje ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *