January 28, 2023

“Kίshte dγshime se ja drίdhte me Ilir Metën”, Bes Kallaku flet për Xhensilën: Doja të dija ku ishte, me kë ikte…

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar dhe shumë të pëlqyer nga publiku.

Dashuria e tyre ka lindur prej vitesh, por që nga postimet që ata bëjnë duket sikur ka lindur dje.

Kur Xhensila ndiqte ende shkollën në “Liceun Artistik”, Besi arriti ta bënte shumë shpejt për vete.

Në një intervistë të dhënë sot në “Top Albania Radio”, Besi zbuloi disa detaje që nuk i kemi ditur nga marrëdhënia e tij me Xhensilën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *