March 29, 2023

Thylane Blondeau, në moshën katërvjeçare, ajo u quajt “vajza më e bukur në botë”. Pasi u shpall e tillë, Thylane u bë pjesë e sfilatave për shtëpitë më të mëdha të modës.

Sot ajo është 18 vjec. Blondeau është gjithashtu një influencuese e medias sociale dhe ka mbi një milion pasues në Instagram.

Modelja bëri një paraqitje në Festivalin e Filmit në Kanë, veshur me një fustan metalik.

Ajo ka modeluar për Chanel, Ralph Lauren, Lacoste dhe kohët e fundit në show Dolce & Gabbana verë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *