March 24, 2023

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Efi Dhedhes, gjithmonë është shfaqur e kuruar në emision. Mirëpo, tani është bërë pjesë e emisionit, “Kepi i Tundimeve”, po shfaqet ashtu siç është në të vërtetë.

Në episodin që është transmetuar së fundmi, Efi ka dëshpëruar me pamjen e saj natyrale.

Ku i mbeti bukuria, apo e gjitha kjo “fshihet” pas grimit dhe photoshopit?/Indeksonline/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *