March 27, 2023

Fjolla Svirca dhe Alban Mehmeti erdhen me një foto të bukur bashkë.

Ata shihen të veshur elegante derisa shkëlqejnë pranë njëri tjetrit.

Ata duken shumë bukur duke u pëlqyer edhe nga ndjekësit.

Ndryshe, ata janë prindër të dy fëmijëve djem./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *