May 28, 2023

Aktorja e deputetja kosovare po vazhdon të “lë nën hije” të gjitha femrat!

Përkundër moshës po mahnit me paraqitjet e saj.

Së fundmi ka fascionuar ndjekësit me disa poza në fustan të shkurtë.

Më plotë stil si dhe kombinim perfekt, dukja e saj thjeshtë s’do koment!/Indeksonline/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *