June 4, 2023

Festa Qoqaj është modelja shumë e suksesshmë kosovare.

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Modelja dhe moderatorja ka nga hiq më pak se 349 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram.

E së fundi ajo ka ndarë disa imazhe nga bregdeti teksa bënte dush në plazh dhe gjithë vëmendjen e marrin të pasmet e formësuara të saj./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *