March 29, 2023

Burime për “Prive” konfirmuan se Einxhel Shkira është shtatzënë në muajin e katërt. Mirëpo, menjëherë pas këtyre lajmeve moderatorja ka reaguar duke i hedhur poshtë.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale sekuenca nga filmi “14 vjeç dhëndër”, duke ironizuar portalet dhe duke mohuar lajmin e shtatzënisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *