March 29, 2023

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi janë mikesha të ngushta prej disa kohësh tashmë.

Ato nuk hezitojnë të tregojnë publikisht dashurinë e madhe që kanë për njëra-tjetrën, ashtu siç ka bërë së fundmi dhe deputetja e kosovës për aktoren e humorit.

Nëpërmjet një postimi në InstaStory-n e saj, Adriana ka shprehur se ka shoqen që të gjithë do të donin ta kishin.

“Në këtë verë të nxehtë, zgjidhni shoqet e duhura për pushime. Një si unë kanë qejf të gjithë ta kenë por se kanë. Të dua”- shkroi aktorja krahë fotos ku ndodhej me Arjolën duke i etiketuar dhe emrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *