May 28, 2023

Sigurisht se të gjith e mbani mend hitin e 2013-tës, “Ngjyra e Kuqe” e publikuar nga dy këngëtarët mjaftë të dashur Adrian Gaxha dhe Florian Beqiri apo ndryshe siç njihej, Floriani ‘i vogël’.

Floriani me zërin e tij mori shumë zemra të publikut, ku i madh e i vogël këndonin së paku një frazë të këngës “Ngjyra e kuqe”, shkruan InfoKosova.

E sot Floriani nuk është më i vogël.

Ai në fotografinë e fundit shihet se është rritu dhe më një ndryshim në pamje./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *