January 28, 2023

Çifti shumë i dashur nga publiku, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e kanë konfirmuar burimeve për “Prive.al”, të cilat thonë se moderatorja është në javën e 16-të të shtatzënisë.

Prej disa ditësh në mediat rozë po qarkullonte ky lajm i ëmbël.

Madje, edhe vetë çifti ka ngritur dyshime.

Gjithçka nisi kur Einxhel uroi Dagz për ditëlindje dhe në fund të urimit ajo kishte shkruar: “Ne të duam”, ndërsa pasi bëri bujë në media duke lenë dyshime se mund të jetë shtatzënë ajo e ndryshoi duke bërë në njëjës “Të dua”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *