February 7, 2023

Marina Vjoclla, është njëra nga moderatoret më të dashura për publikun. Ani pse ka kohë që është pjesë e mediave, ajo prapë se prapë është në qendër të vëmendjes.

Duke qenë se është figurë publike, ajo gjithmonë mundohet që në ekran të paraqitet me shumë stil.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet nga dhoma e gjumit. Pa pikë grimi dhe e shtrirë në shtrat, Marina shfaqet mahnitëse në pamje.

Burri i saj, Getoar Selimi do të shkrihet kur ta sheh në këtë gjendje gruan e tij bukuroshe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *