June 4, 2023

Derisa doli e vetme nga formati televiziv “Përputhen” dhe pas bujës së shkaktuar për Mevlanin, jeta e Ledjanës duket se ka marrë një tjetër drejtim.

Burime të sigurta për “Prive” kanë bërë me dije se bukuroshja zeshkane ka nisur një lidhje dashurie.

Dhe, personi fatlum është një shqiptar nga Kosova, por nuk është personazh i njohur për publikun. Ledjana tashmë mundohet që këtë marrëdhënie ta mbajë sa më larg syrit të publikut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *