May 28, 2023

Dafina Zeqiri, nuk e ka ndermen të ndalet për të sjell hite të reja në skenën muzikore.

“Dashni” dhe “Malli”, janë disa prej hiteve të publikuar vetëm këtë verë nga Dafina, e sigurisht se u dëgjuan ane mbarë shqiptarëve, shkruan InfoKosova.

Këngëtarja e cila u lindë dhe u rrit në Suedi, ka paralajmëruar këngën e saj të re.

E veshur me një fustan të bardhë dhe rrjetë, i cili ishte mjaftë i shkurtë, Dafina pa marre tregoj të pasmet e saj./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *