December 5, 2022

Aktorja Teuta Sadiku ka rrëfyer detaje nga jeta e saj private dhe profesionale. Aktorja tash e 20 vite është pjesë e ekraneve televizive dhe ajo vazhdon të komentohet akoma në mediat rozë.

Në bisedë e sipër aktorja tregoi se para 20 vitesh një gazetare publikoi një lajm për jetën private të aktorës.

Një lajm i tillë i shkaktoi probleme në jetën jashtë aktrimit. “Dikur para 20 vjetëve një gazetare ma ka nxi jetën… Teuta Sadiku e shpërblen me 100 mijë euro mashkullin i cili e merr për gru” , tha Sadiku duke mos thënë më shumë detaje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *