May 28, 2023

Lei Kraja është një ndër vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar. Gjithçka që ajo bën ndiqet me kuriozitet nga fansat. Së fundmi Lei po shijon pushimet verore dhe nuk kishte si të mungonte dhe një intervistë virtuale me ndjekësit në instagram.

Ajo është pyetur se nëse është penduar ndonjëherë për ‘nje nate’ dhe me përgjigjen e saj i ka habitur të gjjithë. Lei ka treguar se vetëm me dy të dashur që ka pasur ka shkuar deri në i nt imi tet.

”Kam pasur vetëm dy të dashur që kam pasur in ti mi tet. Unë nuk i gjykoj por më pëlqen të kem lidhje të gjata dashurie”, shkruan Lei.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *