March 24, 2023

Policia e Kosovës në orët e mbrëmjes së sotme është duke zhvilluar një aksion në veri të vendit merr vesh Syri Kosova.

Burimet e Syri Kosovës, bëjnë me dije se aksioni është duke u zhvilluar në Leposaviq dhe Zubin Potok dhe po bëhet për të parandaluar kontrabandën, kryesisht atë të ushqimit.

Poashtu i njëjti burim forcave policore, bëjnë me dije për Syrin se është arrestuar njeriu i dytë i Milan Radoiciç./syri.net kosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *