March 29, 2023

Ditë më parë, reperi të njohur shqiptar, Fero, i është shqiptar masa e paraburgimit në kohëzgjatje prej tri ditësh pas një video-incizimi, ku dëshmohej se reperi gjilanas po grushtonte mbi një qytetar, i cili ndodhej në veturën e tij.

Nga ana tjetër Arbenita Ismajli, bashkëshortja e reperit duket se nuk po ia ndjen fortë për ngjarjen me burrin, shkruan InfoKosova.

Ajo është shfaqur nga Spanja, me disa foto mjaftë provokuese.

Me një fustan të bardhë e në mes të natës modelja shfaqet tejet sensuale në det dhe nuk dihet se nga ku po shqoëeohet./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *